Rozhledna – Aktuality

Prezentace rozhledny

Prezentace připravované 65 metrové rozhledny Velenka, která bude nejvyšší rozhlednou tohoto typu v České Republice.

stáhnout v pdf

Výsledky referenda o výstavbě rozhledny

Výsledky místního referenda o výstavbě rozhledny naleznete zde. Děkujeme všem za podporu a věříme, že nikoho nezklameme. Vaše zastupitelstvo obce Velenov.

Vyjádření ZO Velenov ze dne 19. 5. 2014

Vážení spoluobčané, Zastupitelstvo obce Velenov se na svém veřejném zasedání dne 23. 4. 2014 usneslo na konání místního referenda o stavbě rozhledny. Vzhledem k blížícímu se termínu referenda (23. května a 24. května 2014) jsme se rozhodli tímto způsobem informovat o tom, co nás v následujících dnech čeká. Pro více informací klikněte zde.

Vyjádření Zastupitelstva obce Velenov

Vážení spoluobčané, vývoj v obci v posledních týdnech nás vede k tomu, abychom Vám touto formou připomněli vznik a vývoj záměru stavby velenovské rozhledny poblíž rekreační oblasti u Sušského rybníka. Pro úplnost dodáváme, že se celý rybník nachází v katastrálním území obce Velenov stejně jako rozsáhlá přilehlá rekreační oblast.
Pro stavbu rozhledny jsme se rozhodli před pěti lety. Bylo to 5 let příprav a pravidelné informovanosti občanů. Ti, kteří informováni být chtěli, mohli využít každoroční veřejné schůze a pravidelná zasedání zastupitelstva obce. Celé znění vyjádření…

Kompletní archiv …

Komentáře jsou uzavřeny.