Rozhledna – Aktuality

 • Prezentace rozhledny

  Prezentace připravované 65 metrové rozhledny Velenka, která bude nejvyšší rozhlednou tohoto typu v České Republice.

  stáhnout v pdf

 • Výsledky referenda o výstavbě rozhledny
  Výsledky místního referenda o výstavbě rozhledny naleznete zde. Děkujeme všem za podporu a věříme, že nikoho nezklameme. Vaše zastupitelstvo obce Velenov.
 • Vyjádření ZO Velenov ze dne 19. 5. 2014
  Vážení spoluobčané, Zastupitelstvo obce Velenov se na svém veřejném zasedání dne 23. 4. 2014 usneslo na konání místního referenda o stavbě rozhledny. Vzhledem k blížícímu se termínu referenda (23. května a 24. května 2014) jsme se rozhodli tímto způsobem informovat o tom, co nás v následujících dnech čeká. Pro více informací klikněte zde.
 • Vyjádření Zastupitelstva obce Velenov

  Vážení spoluobčané, vývoj v obci v posledních týdnech nás vede k tomu, abychom Vám touto formou připomněli vznik a vývoj záměru stavby velenovské rozhledny poblíž rekreační oblasti u Sušského rybníka. Pro úplnost dodáváme, že se celý rybník nachází v katastrálním území obce Velenov stejně jako rozsáhlá přilehlá rekreační oblast.
  Pro stavbu rozhledny jsme se rozhodli před pěti lety. Bylo to 5 let příprav a pravidelné informovanosti občanů. Ti, kteří informováni být chtěli, mohli využít každoroční veřejné schůze a pravidelná zasedání zastupitelstva obce. Celé znění vyjádření…

Kompletní archiv …

Komentáře jsou uzavřeny.