Vyhlídka – Aktuality

 • Posezení s kapelou Pružiny

  Obec Velenov Vás jménem kapely Pružiny zve na příjemné odpoledne k oslavě dne dětí a možnosti opět se setkávat. Akce proběhne ve středu 10. června 2020 na vyhlídce na Číhátkách ptáčníka Velena. Začátek je v 17 hodin. Kapela bude hrát s přestávkami až do 21 hodin, kdy by přímo za jejich zády mělo zapadnout slunce.

  Z důvodů hygienických opatření nebudou k dispozici žádné občerstvení, proto vás kapela vyzývá, abyste si donesli vlastní deky na sezení, nějaké občerstvení a špekáčky, které si opečete na ohni.

  Kapela Pružiny vzkazuje: Bude to skvělé odpoledne. Popovídání s přáteli, piknik s nádherným rozhledem, západ slunce a hudba, co víc si můžeme v půlce června po třech měsících doma přát. Těšíme se na viděnou!

 • Článek o vyhlídce
 • Panoramatická mapa
  V sobotu 7. května 2016 byla na Vyhlídce umístěna panoramatická mapa. Při pohledu na obzor jsme často hádali, kterou z vesnic v dálce vidíme, co je to za kopec a podobně. Tato mapa nám řekne vše. Fotografie s přesným popisem je dílem pana Břetislava Vévody ze Svitav, který Vyhlídku navštívil a prostřednictvím návštěvního sešitu nabídl, že panorama vytvoří. Na tabuli panorama přenesl pan Radek Tomek z Českých Budějovic, velenovský chalupář. O zabudování mapy se postarali přátelé Vyhlídky, kteří zvou k návštěvě tohoto krásného a klidného místa.

Kompletní archiv …

Komentáře jsou uzavřeny.