Připravované akce před koncem roku


Ve čtvrtek 24. 11. od 17 h na sále kulturního domu můžete si přijít vyrobit adventní věnce a jiné vánoční dekorace.S vazbou poradí či nabídnou inspiraci aranžérky Jitka Abrlová a Marika Michalová.

 

V neděli 27.11. se uskuteční předvánoční dílničky pro děti s paní Alenou Veselou v 15:00 hodin a rozsvícení vánočního stromu na návsi v 18:00 Na zahřátí se bude podávat svařené víno a teplý čaj s rumem i bez něj.

 

V pondělí 5.12. proběhne tradiční mikulášská nadílka. Za finanční podpory obce Velenov a SDH Velenov. Mikuláš společně s anděly obdaruje hodné děti nadílkou a na ty zlobivé čeká spousta čertů.

 

V sobotu 10.12. se uskuteční již po šesté „předvánoční výlet za stovku“ , tentokrát do města Kroměříž a Olomouc. Odjezd z autobusové zastávky bude upřesněn. V minulosti jsme nasáli vánoční atmosféru v Praze, Bratislavě, Vídni, Krakově a Budapešti. 

 

V sobotu 17.12. od 15:00 hodin vás srdečně zveme na v pořadí již devátou pohádku „O veliké řepě“. Pohádku si pro vás připravili s důvtipem ochotníci a děti pod vedením paní Markéty Častulíkové.

 

Ve středu 28.12. v 17:00 se uskuteční tradiční valná hromada SDH Velenov, na které zhodnotí členové uplynulý rok.

 

Ve čtvrtek 29.12. v 9:00 se uskuteční 5. ročník turnaje ve stolním tenise o pohár starosty obce.

 

Ve sobotu 31.12. se uskuteční od 18:00 hodin ,,Silvestrovský podvečer s ohňostrojem“.Silvestrovský podvečer proběhne na výletišti za kulturním domem ,kde se bude připraveno občerstvení.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.