Hasiči chytali bronz


V neděli 30. června se Naše hasičské družstvo ve složení (Miroslav Aujezský, Jakub Veselý, Josef Lipold, Martin Lipold, Roman Lipold, Jakub Matušů, Petr Celý a Jaroslav Braunšlégr) zúčastnilo Memoriálu Bohumila Andrlíka na Okrouhlé.

 

13. ročník odstartovali hasiči okrouhlé a jejich stanovený čas 54,97s. je okamžitě katapultoval na první místo v tabulce. Největší konkurent a zároveň největší favorit na vítězství hasiči Knínic se svým časem 68,65s. ke svému nemilému překvapení obsadil druhou příčku. Ovšem překvapivý průběh měl celý  memoriál. Soutěžící družstva se dopouštěla několika drobných chyb, za které získávala penalizace v podobě přičtení 5 sekund k výslednému času.

 

Naše mužstvo šlo vinou špatné komunikace s rozhodčími na start jako poslední a většina přítomných diváků i hasičů už očekávala brzký konec memoriálu. Velenovským hasičům proto nebyla věnována dostatečná pozornost, ale chlapci se dokázali s úskalími okrouhlecké trati velice dobře popasovat, o čemž svědčí čas  75,06s., který zajistil nečekaný bronzový úspěch. 

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.